Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAPAC WC UNIVERSAL EUROPA romtatay
- Număr anunț
- DA21655451
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 44411720-7 · Capace pentru closete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587,80 RON
- Valoare atribuită
- 587,80 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:21
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
587,80 RON
din 587,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro