Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa UV 65W pentru sterilizarea apei

Număr anunț
DA21668088
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
FINAL NECONVENŢIONAL SRL (CUI RO30708506)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441,18 RON
Valoare atribuită
441,18 RON
Data publicării
06.11.2018 13:43
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,18 RON

din 441,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.