Ofertă acceptată Cumpărare directă

glaf exterior aluminiu

Număr anunț
DA21663630
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
Furnizor / câștigător
SC METAL STIL SRL PARAU NEGRU (CUI RO21892077)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.769 RON
Valoare atribuită
5.769 RON
Data publicării
06.11.2018 11:12
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.769 RON

din 5.769 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.