Ofertă acceptată
Cumpărare directă
confectionat si montat tamplarie pvc cu geam termopan
- Număr anunț
- DA21663566
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
- Furnizor / câștigător
- SC METAL STIL SRL PARAU NEGRU (CUI RO21892077)
- Cod CPV
- 45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.960 RON
- Valoare atribuită
- 7.960 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:10
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.960 RON
din 7.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro