Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Supapa siguranta 1.5 bari
- Număr anunț
- DA21662217
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI RO743153)
- Cod CPV
- 42131147-8 · Supape de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,51 RON
- Valoare atribuită
- 123,51 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:27
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,51 RON
din 123,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro