- Număr anunț
- DA21656273
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 42514300-5 · Aparate de filtrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.573,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.573,80 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:51
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.573,80 RON
din 4.573,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro