Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calibrare anuala a echipamentului de determinare a coeficientei de frecare a pistei Skiddometer BV11
- Număr anunț
- DA21664245
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI RO15732322)
- Cod CPV
- 50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.487,70 RON
- Valoare atribuită
- 10.487,70 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:32
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.487,70 RON
din 10.487,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro