Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOSAR PLASTIC A4 CU SINA SI 2 PERFORATII NOKI
- Număr anunț
- DA21363447
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 13:15
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro