Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta retail Microsoft Office Home and Business 2016 Win Romanian EuroZone Medialess P2, T5D-02814

Număr anunț
DA21374142
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.726 RON
Valoare atribuită
1.752,12 RON
Data publicării
03.10.2018 11:34
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.752,12 RON

din 1.726 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.