Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie pentru unitatile Primariei Tunari

Număr anunț
DA21365394
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.407,97 RON
Valoare atribuită
4.407,97 RON
Data publicării
02.10.2018 14:18
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.407,97 RON

din 4.407,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.