Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA21313896
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Voda (CUI 4133000)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.208 RON
Valoare atribuită
18.208 RON
Data publicării
26.09.2018 15:18
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.208 RON

din 18.208 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.