Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa gipscarton verde (ptr. umiditate), 2600 x 1200 x 12,5 MM

Număr anunț
DA21658497
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
ALFA TRADING GRUP SRL (CUI RO15638350)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,50 RON
Valoare atribuită
224,50 RON
Data publicării
05.11.2018 20:40
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,50 RON

din 224,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.