Ofertă refuzată Cumpărare directă

DERATIZARE

Număr anunț
DA21254834
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROFESOR DINU NICOLAE VLASIN (CUI 19180832)
Furnizor / câștigător
NORDIC MAXIMUS SRL (CUI RO25651861)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,90 RON
Valoare finală
835,90 RON
Data publicării
20.09.2018 06:52
Termen limită
27.09.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.