Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DERATIZARE EXTERIOR
- Număr anunț
- DA21254832
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PROFESOR DINU NICOLAE VLASIN (CUI 19180832)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC MAXIMUS SRL (CUI RO25651861)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.177,50 RON
- Valoare finală
- 2.177,50 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 06:49
- Termen limită
- 27.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.