Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON C30/37 T4/ CEMII42.5R (0-32)

Număr anunț
DA21309589
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
CHILIA SRL (CUI 5378822)
Cod CPV
44114000-2 · Beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.970 RON
Valoare atribuită
8.970 RON
Data publicării
26.09.2018 12:43
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.970 RON

din 8.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.