Acasă · Licitații
· Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe 6kg GORENJE
- Număr anunț
- DA21902355
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
- Cod CPV
- 42716000-8 · Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.435,77 RON
- Valoare atribuită
- 6.435,77 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:24
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.435,77 RON
din 6.435,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro