Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ac spinal 27Gx120mm cu introducator
- Număr anunț
- DA21286023
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
- Furnizor / câștigător
- STIF IMPORT EXPORT SRL (CUI RO3739220)
- Cod CPV
- 33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470 RON
- Valoare finală
- 1.470 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 14:24
- Data finalizării
- 27.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.