Ofertă refuzată Cumpărare directă

226HD75S motounealta pt. tuns gard viu Husqvarna

Număr anunț
DA21881870
Autoritate contractantă
R 16029704 SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007,56 RON
Valoare finală
1.007,56 RON
Data publicării
28.11.2018 08:50
Data finalizării
03.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.