Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21311953
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
Furnizor / câștigător
COMVIG IMPEX SRL (CUI RO1235455)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.358,29 RON
Valoare atribuită
1.358,29 RON
Data publicării
26.09.2018 14:10
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.358,29 RON

din 1.358,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.