Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE CARNE PORC

Număr anunț
DA21313828
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 33556852)
Furnizor / câștigător
LA MARIANA SRL (CUI 15721331)
Cod CPV
15111200-1 · Carne de manzat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,35 RON
Valoare atribuită
831,35 RON
Data publicării
26.09.2018 15:15
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,35 RON

din 831,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.