Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARAREA COMPUTERELOR DIN CABINETUL INFORMATIC

Număr anunț
DA21667680
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fogarasy Mihaly Gheorgheni (CUI 12789812)
Furnizor / câștigător
I.I. SZEKELY I.LEVENTE (CUI RO19109859)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
06.11.2018 13:28
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.