Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN DIRECTORIAL

Număr anunț
DA21370857
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,58 RON
Valoare atribuită
670,58 RON
Data publicării
03.10.2018 09:51
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,58 RON

din 670,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.