Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service aparatura medicala BTL

Număr anunț
DA21662221
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
06.11.2018 10:27
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.