Ofertă acceptată Cumpărare directă

cd

Număr anunț
DA21315745
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.1 TURNU MAGURELE (CUI 4253723)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15331420-7 · Tomate in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,30 RON
Valoare atribuită
41,30 RON
Data publicării
27.09.2018 07:14
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,30 RON

din 41,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.