Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stairville MH-Z1915 Quad LED PlacaLED,controller, carcasa si motor; EuroliteLED BAR1250 RGB+UV 4in1
- Număr anunț
- DA21311474
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE VEST REȘIȚA (CUI 3228373)
- Furnizor / câștigător
- SYMPH ELECTRONICS SRL (CUI RO31649394)
- Cod CPV
- 31532000-4 · Piese pentru lampi si accesorii de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.914,71 RON
- Valoare atribuită
- 4.914,71 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 13:55
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.914,71 RON
din 4.914,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro