Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon DECT Panasonic fara fir.
- Număr anunț
- DA21656198
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,66 RON
- Valoare atribuită
- 159,66 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:48
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,66 RON
din 159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro