Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Xerox WorkCentre 3225, Fax, A4, 28 ppm, Duplex imprimare, Retea, Wireless, ADF, Cab

Număr anunț
DA21362928
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX SFANTUL NICOLAE ZALAU (CUI 11132791)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.342,86 RON
Valoare atribuită
1.342,86 RON
Data publicării
02.10.2018 12:55
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.342,86 RON

din 1.342,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.