Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termostat Electronic Dixell XR60CX

Număr anunț
DA21360722
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
FRIGOKOM TRADING SRL (CUI RO32779988)
Cod CPV
42530000-0 · Piese pentru echipamente de refrigerare si congelare si pompe termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,58 RON
Valoare atribuită
470,58 RON
Data publicării
02.10.2018 11:38
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,58 RON

din 470,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.