Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA21308468
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT (CUI 4374989)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553,40 RON
Valoare atribuită
553,40 RON
Data publicării
26.09.2018 11:56
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 07:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553,40 RON

din 553,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.