Ofertă refuzată Cumpărare directă

BRANZA DE VACI DULCE GRASIME 4%

Număr anunț
DA21301154
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI RO23962411)
Cod CPV
15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,50 RON
Valoare finală
764,50 RON
Data publicării
25.09.2018 15:37
Data finalizării
27.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.