Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon Panasonic cu 3 receptoare (KX-TG6811FXB + 2 buc. KX-TGA681FXB
- Număr anunț
- DA21656430
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,11 RON
- Valoare atribuită
- 294,11 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:57
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,11 RON
din 294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro