Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,5% sub estimat

Toner pentru imprimantele laser/faxuri

Număr anunț
DA21374528
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERETA SI MUSICAL ION DACIAN (CUI 4340099)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.079,40 RON
Valoare atribuită
2.940,32 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
03.10.2018 11:48
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940,32 RON

din 3.079,40 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 139,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.