Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare RCA + CASCO - DACIA DUSTER BV-16-DOK - PNCCF

Număr anunț
DA21323678
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobilara Brasov (CUI 9870320)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.021 RON
Valoare atribuită
2.021 RON
Data publicării
27.09.2018 13:01
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 17:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.021 RON

din 2.021 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.