Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSPECTIE TEHNICA PERIODICA
- Număr anunț
- DA21320958
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- CRIS SPEED TRANS SRL (CUI RO15491224)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,16 RON
- Valoare atribuită
- 420,16 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 11:28
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,16 RON
din 420,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro