Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS PENTRU IMPRIMANTA RICOH MPC 2011 SET 3 CULORI ORIGINAL

Număr anunț
DA21365602
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.214 RON
Valoare atribuită
2.214 RON
Data publicării
02.10.2018 14:26
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.214 RON

din 2.214 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.