Ofertă acceptată
Cumpărare directă
64080HW CARTUS TONER BLACK (21000 PAG) ORIGINAL LEXMARK T640,T642,T644
- Număr anunț
- DA21365041
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705 RON
- Valoare atribuită
- 705 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:06
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 17:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
705 RON
din 705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro