Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS CANON CRG719H CANON LBP6650dn/ LBP6300dn, MF5580dn/MF5840dn mf6140dn 6400PAG crg 719h crg719
- Număr anunț
- DA21362908
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.844 RON
- Valoare atribuită
- 1.844 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 12:54
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.844 RON
din 1.844 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro