Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLANSE SUDURA 85346

Număr anunț
DA21316693
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
REGENT SRL (CUI RO14041094)
Cod CPV
44167110-2 · Flanse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.890 RON
Valoare atribuită
5.890 RON
Data publicării
27.09.2018 08:56
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.890 RON

din 5.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.