Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta si proiectare pentru obiectivul: Constructie pod Zarica, loc. Bistra, jud.MM
- Număr anunț
- DA21915836
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
- Furnizor / câștigător
- QUALITY STAR PROIECT SRL (CUI RO18066687)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:06
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro