Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racord evacuare flexibil 2m interior diametru 80 - Grivbuz

Număr anunț
DA21309743
Autoritate contractantă
U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,66 RON
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
26.09.2018 12:49
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON

din 159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.