Ofertă acceptată
Cumpărare directă
rca microbuz scolar
- Număr anunț
- DA21302199
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA FRANCESTI JUDETUL VALCEA (CUI 29139512)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.216 RON
- Valoare atribuită
- 1.216 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 17:46
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 17:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.216 RON
din 1.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro