Ofertă acceptată Cumpărare directă

EPSON STYLUS L100 T6641 T6731 CERNEALA REFILL BLACK CSEP04K (1L)

Număr anunț
DA21378294
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA (CUI 4365409)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34 RON
Valoare atribuită
34 RON
Data publicării
03.10.2018 14:12
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34 RON

din 34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.