Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie tricouri promotionale Start up Nation

Număr anunț
DA21314969
Autoritate contractantă
Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii Atragere de Investitii si Promovarea Exportului Constanta (CUI 37989859)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.575 RON
Data publicării
26.09.2018 16:16
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575 RON

din 1.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.