Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,9% sub estimat
ELASTIC BANI 100G
- Număr anunț
- DA21374960
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,20 RON
- Valoare atribuită
- 8,07 RON 20,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2018 12:05
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8,07 RON
din 10,20 RON estimat
20,9%
Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 2,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.