Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80gr PERFORMER XEROX

Număr anunț
DA21374647
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,09 RON
Valoare atribuită
673,09 RON
Data publicării
03.10.2018 11:53
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,09 RON

din 673,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.