Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Fax

Număr anunț
DA21369717
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
GLOB STAR TRADE S.R.L. (CUI RO6422217)
Cod CPV
30199330-2 · Hartie continua pentru imprimante de computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532 RON
Valoare atribuită
532 RON
Data publicării
03.10.2018 09:06
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532 RON

din 532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.