Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,1% sub estimat
Piese de schimb pentru Utilaje agricole
- Număr anunț
- SCN1040811
- Autoritate contractantă
- INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
- Furnizor / câștigător
- AGRO BEST AD SRL (CUI 17953389)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227.529,62 RON
- Valoare atribuită
- 140.783 RON 38,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2019 15:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1018686
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044036
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI PIESE 2019.pdf.p7m
- CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE.doc.p7m
- FisaDate_DF1044036.pdf
- MODEL ACORD CADRU.doc.p7m
- MODELE DE FORMULARE.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 140.783 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Combine pentru cercetare | — | AGRO BEST AD SRL | — |
| 2 | Combine recoltat porumb | — | AGRO BEST AD SRL | 140.783 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AGRO BEST AD SRL CUI RO 17953389
Valoare atribuită
140.783 RON
din 227.529,62 RON estimat
38,1%
Adjudecat la 61,9% din estimat · economie 86.746,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.