Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reevaluare patrimoniul UAT COMUNA intre 2200 si 2400 locuitori

Număr anunț
DA21308670
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
UNO CONSULT SRL (CUI 24554887)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
26.09.2018 12:04
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.