Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA
- Număr anunț
- DA21618578
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.082,56 RON
- Valoare finală
- 9.633 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 13:33
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.