Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAT CANAPEA CONSULTATIE

Număr anunț
DA21316541
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
MOBILA NOVA SRL (CUI RO16255531)
Cod CPV
33192100-3 · Paturi medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076 RON
Valoare atribuită
1.076 RON
Data publicării
27.09.2018 08:49
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076 RON

din 1.076 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.